Carter-Aaron-boom » Douglas G. Parmenter (1917-1990)

Persoonlijke gegevens Douglas G. Parmenter 

  • Hij is geboren op 30 juli 1917 in Lewisham (RD), London.
  • (1939 Register) in het jaar 1939 in 42a Rushey Green, Lewisham, London.
    Publisher's Clerk
  • Hij is overleden in het jaar 1990 in Brighton (RD), Sussex, hij was toen 72 jaar oud.
  • Een kind van Wilfrid Parmenter en Violet Rudershausen

Gezin van Douglas G. Parmenter

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd in het jaar 1947 te Lewisham (RD), London, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Douglas G. Parmenter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Douglas G. Parmenter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Douglas G. Parmenter

Susan Goody
1845-????
Ruth Boliston
1870-1957

Douglas G. Parmenter
1917-1990

1947
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1917 lag tussen 13,4 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Parmenter


De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I5791.php : benaderd 6 februari 2026), "Douglas G. Parmenter (1917-1990)".