Carter-Aaron-boom » Arthur Henry Dunkerley (1906-1980)

Persoonlijke gegevens Arthur Henry Dunkerley 

  • Hij is geboren op 14 oktober 1906 in Bucklow (RD), Cheshire.
  • Hij is gedoopt op 19 november 1906 in Rostherne, Cheshire.
  • Volkstelling in het jaar 1911, Meadowlands, Mere, Cheshire.
  • (1939 Register) in het jaar 1939 in Copyns Field, Sevenoaks, Kent.
    Medical Practitioner
  • (Electoral Roll) tussen 1929 en 1931 in Meadowlands, Mere, Cheshire.
  • (Military Service) tussen 1942 en 1945.
    R. N. V. R. - Surgeon
  • Hij is overleden in het jaar 1980 in Huddersfield, Yorkshire, hij was toen 73 jaar oud.
  • Een kind van William Charles Dunkerley en Amy Constance

Gezin van Arthur Henry Dunkerley

(1) Hij is getrouwd met Jessie Georgina F. Bayly.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1946 te Chelsea (RD), London, hij was toen 39 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Alice C. Fox.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1933 te Manchester South (RD), Lancashire, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arthur Henry Dunkerley?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arthur Henry Dunkerley

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arthur Henry Dunkerley

Amy Constance
1879-????

Arthur Henry Dunkerley
1906-1980

(1) 1946
(2) 1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1906 lag tussen 2,8 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
  • De temperatuur op 19 november 1906 lag tussen 2,6 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dunkerley


De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I513498.php : benaderd 7 januari 2026), "Arthur Henry Dunkerley (1906-1980)".