Carter-Aaron-boom » George Parodine (1854-????)

Persoonlijke gegevens George Parodine 

  • Hij is geboren in het jaar 1854 in Little Gaddesden, Hertfordshire.
  • Volkstelling in het jaar 1891, 13 Holland Rd, Croydon, Surrey.
    Bricklayer
  • Volkstelling in het jaar 1881, 6 Florence Cottages, Holland Rd, Croydon, Surrey.
    Bricklayer
  • Volkstelling in het jaar 1871, Windmill Field, Beddington, Croydon, Surrey.
    Plasterer's labourer
  • (Electoral Roll) in het jaar 1885 in 6 Florence Cottages, Holland Rd, Croydon, Surrey.

Gezin van George Parodine

Hij is getrouwd met Elizabeth Hersey.

Zij zijn getrouwd op 4 april 1874 te Beddington with Wallington, Croydon (RD), Surrey, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Rose Alice Parodine  1879-????
  2. Bertha Maud Parodine  1887-???? 
  3. Mabel Sarah Parodine  1888-1963 
  4. Edith Parodine  1890-????
  5. Amy Parodine  1893-1893
  6. Lily Parodine  1894-????
  7. Minnie Parodine  1896-1925

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George Parodine?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van George Parodine


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 april 1874 lag rond de 12,6 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.

Over de familienaam Parodine

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Parodine.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Parodine.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Parodine (onder)zoekt.

De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I506594.php : benaderd 20 december 2025), "George Parodine (1854-????)".