Carter-Aaron-boom » James Newland (1833-< 1891)

Persoonlijke gegevens James Newland 

  • Hij is geboren in het jaar 1833 in Swanmore by Droxford, Bishops Waltham, Hampshire.
  • Volkstelling in het jaar 1881, Swanmore, Droxford, Hampshire.
    Agricultural labourer
  • Hij is overleden voor 1891.
  • Een kind van William Newland

Gezin van James Newland

Hij is getrouwd met Sarah Elizabeth Millard.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1873 te Droxford (RD), Hampshire, hij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot James Newland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk James Newland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van James Newland


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1873 lag rond de 18,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.

Over de familienaam Newland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Newland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Newland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Newland (onder)zoekt.

De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I5025.php : benaderd 22 december 2025), "James Newland (1833-< 1891)".