Carter-Aaron-boom » Emily Mary Button (1882-1957)

Persoonlijke gegevens Emily Mary Button 

  • Zij is geboren in het jaar 1882 in Bath (RD), Somerset.
  • Volkstelling in het jaar 1891, 3 Passion Place, Lansdown View, Englishcombe, Bath, Somerset.
    Scholar
  • Volkstelling in het jaar 1901, Laurel Place, Twerton, Bath, Somerset.
    Laundress
  • (Electoral Roll) tussen 1930 en 1931 in Villa Valentine, Barnet Lane, Elstree, Hertfordshire.
  • (Electoral Roll) tussen 1919 en 1929 in Fishery Cottages, Elstree, Hertfordshire.
  • Zij is overleden in het jaar 1957 in Winchester (RD), Hampshire, zij was toen 75 jaar oud.
  • Een kind van Frederick Button en Annie

Gezin van Emily Mary Button

Zij is getrouwd met Cuthbert William Tilling.

Zij zijn getrouwd op 5 januari 1916 te Whitchurch (RD), Hampshire, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emily Mary Button?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emily Mary Button

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emily Mary Button

Annie
1859-????

Emily Mary Button
1882-1957

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1916 lag tussen 5,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 7,2 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.

Over de familienaam Button

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Button.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Button.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Button (onder)zoekt.

De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I5022.php : benaderd 22 december 2025), "Emily Mary Button (1882-1957)".