Carter-Aaron-boom » Florence Schofield (1880-1947)

Persoonlijke gegevens Florence Schofield 

Bron 1
  • Zij is geboren december 1880 in Newark.Nottinghamshire.
  • Volkstelling in het jaar 1911, 2 Church St, Conisbrough, Yorkshire.
  • Zij is overleden op 10 december 1947 in 128 Cobwell Rd.Retford Nottinghamshire, zij was toen 67 jaar oud.
  • Een kind van William Schofield en Francis Gray

Gezin van Florence Schofield

Zij is getrouwd met Percy Dobson.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1903 te Newark Parish Church.Newark.Notts, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Percy Dobson  1906-1951
  2. Dorothy Vernon Dobson  1908-2002 
  3. Gladys Dobson  1910-
  4. Leonard Dobson  1922-1988

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Florence Schofield?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Florence Schofield

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Florence Schofield

Francis Gray
1847-1907

Florence Schofield
1880-1947

1903

Percy Dobson
1878-????

Percy Dobson
1906-1951
Gladys Dobson
1910-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1903 lag tussen 6,1 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 10 december 1947 lag tussen -1,8 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.
    • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schofield


De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I500876.php : benaderd 22 december 2025), "Florence Schofield (1880-1947)".