Carter-Aaron-boom » Ivy Doris Collett (1917-1972)

Persoonlijke gegevens Ivy Doris Collett 

Bron 1
  • Zij is geboren op 19 januari 1917 in Southwark (RD), London.
  • Volkstelling in het jaar 1939, 4 St. Paul's Rd, Croydon, Surrey.
    Millinery Assistant
  • Volkstelling in het jaar 1921, 2 Quilp St, Marshalsea Rd, Southwark, London &, Surrey.
    Scholar
  • Zij is overleden in het jaar 1972 in Epping (RD), Essex, zij was toen 54 jaar oud.
  • Een kind van George Henry Collett en Olive Huggins

Gezin van Ivy Doris Collett

Zij is getrouwd met Cecil Thomas Charles Carter.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1940 te Croydon (RD), Surrey, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ivy Doris Collett?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ivy Doris Collett

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ivy Doris Collett

Alice Morris
1857-????
Alice Baldwin
1868-????
Olive Huggins
1888-????

Ivy Doris Collett
1917-1972

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1917 lag tussen -3,9 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Collett

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Collett.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Collett.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Collett (onder)zoekt.

De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I172.php : benaderd 1 februari 2026), "Ivy Doris Collett (1917-1972)".