Carter-Aaron-boom » Sarah Ann Fox (1885-1962)

Persoonlijke gegevens Sarah Ann Fox 

Bronnen 1, 2
  • Zij is geboren op 27 oktober 1885 in Ilkeston, Derbyshire.
  • Volkstelling in het jaar 1911, 56 Doe Lea, Ault Hucknall, Derbyshire.
  • Volkstelling in het jaar 1939, 20 Cambridge Cottage, Blackwell, Derbyshire.
  • Volkstelling in het jaar 1891, 1 Canal St, Ilkeston, Basford, Derbyshire.
  • Volkstelling in het jaar 1901, 46, Doe Lea, Ault Hucknall, Mansfield, Derbyshire.
  • Zij is overleden op 31 augustus 1962 in Chesterfield, Derbyshire, zij was toen 76 jaar oud.
  • Een kind van Walter Fox en Charlotte Saxton

Gezin van Sarah Ann Fox

Zij is getrouwd met George Mellows.

Zij zijn getrouwd op 25 december 1906 te St John The Baptist, Ault-Hucknall, Derbyshire, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Sarah Ann Mellows  1917-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sarah Ann Fox?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sarah Ann Fox

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sarah Ann Fox

William Fox
1829-????
Harriet Kelk
1829-????
Walter Fox
1852-1936
Charlotte Saxton
1860-< 1921

Sarah Ann Fox
1885-1962

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. England Marriages, 1538–1973, via http://www.myheritage.com/research/colle...

    Sarah Ann Fox & George Mellows
    Marriage: Dec 25 1906 - Ault-Hucknall, Derbyshire, England
    Wife: Sarah Ann Fox
      Birth: 1885
      Age: 21
      Father: Walter Fox
    Husband: George Mellows
      Birth: 1886
      Age: 20
      Father: John George Mellows
    Indexing Project (Batch) Number: I05477-9
    System Origin: England-EASy
    GS Film number: 1752123
    Reference ID: Item 9 P191

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1885 lag rond de 6,1 °C. Er was 8 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 25 december 1906 lag tussen -2,8 °C en 3,6 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
  • De temperatuur op 31 augustus 1962 lag tussen 8,9 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » West-Samoa wordt onafhankelijk van Nieuw-Zeeland.
    • 17 juni » Brazilië wint in Chili de wereldtitel door Tsjecho-Slowakije in de finale van het WK voetbal met 3-1 te verslaan.
    • 5 oktober » 'Love Me Do' van de Beatles komt uit, hun eerste hit.
    • 15 oktober » Tussen de VS en de Sovjet-Unie ontstaat een crisis omtrent Russische nucleaire wapens in Cuba. Hierdoor komt de hele wereld onder een dreiging van een nucleaire oorlog. Deze Cubacrisis duurt dertien dagen.
    • 27 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië duikt in Melbourne als eerste vrouw ooit onder de magische grens van één minuut op de 100 meter vrije slag: 59,9 seconden.
    • 9 december » Tanganyika vormt de Republiek Tanganyika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fox

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fox.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fox.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fox (onder)zoekt.

De publicatie Carter-Aaron-boom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dave Aaron, "Carter-Aaron-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carter-aaron-tree/I1307.php : benaderd 4 februari 2026), "Sarah Ann Fox (1885-1962)".