Carte Blanche » Maatje Wijnanda Rosalia de Wit (1946-1946)

Persoonlijke gegevens Maatje Wijnanda Rosalia de Wit 


Gezin van Maatje Wijnanda Rosalia de Wit

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maatje Wijnanda Rosalia de Wit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maatje Wijnanda Rosalia de Wit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maatje Wijnanda Rosalia de Wit

Maatje Wijnanda Rosalia de Wit
1946-1946


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Afstammelingen Simon Claesz de Witt, Cor Koene, Website / Cor Koene Genealogie
    2. Afstammelingen Antonius de Wit, Pdf-file
    3. Parenteel van Bastijaen Belet, Joop Belet, Website / De Familie Belet vanaf Stamvader Jacobus
    4. Overlijdensakte Maatje Wijnanda Rosalia de Wit, Overlijdensregister Bergen op Zoom 1946, Aktenummer 80, 26 februari 1946 / Meerdere archieven

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1946 lag tussen -6,0 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
      • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
      • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
      • 22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
    • De temperatuur op 25 februari 1946 lag tussen -5,1 °C en 4,5 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
      • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
      • 16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
      • 30 juni » Op het atol Bikini in de Stille Oceaan verwoest een proefexplosie van de atoombom meer dan 200 afgedankte schepen.
      • 27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
      • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Wit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wit (onder)zoekt.

    De publicatie Carte Blanche is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap de Wit, "Carte Blanche", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/carte-blanche/I0318.php : benaderd 5 maart 2026), "Maatje Wijnanda Rosalia de Wit (1946-1946)".