Buitekant & Scheffer Family Tree » Herman Oakes (1905-)

Persoonlijke gegevens Herman Oakes 


Gezin van Herman Oakes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Oakes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Oakes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Oakes

Herman Oakes
1905-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juni 1905 lag tussen 9,9 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
      • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Gene Kardos, Amerikaans bigbandleider en jazzviolist († 1980)
    • 1900 » Netherwood Hughes, Brits oorlogsveteraan († 2009)
    • 1905 » Ray Barbuti, Amerikaans atleet en American Footballspeler († 1988)
    • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)
    • 1909 » Max Tailleur, Joods-Nederlands humorist († 1990)
    • 1910 » Antonio Poma, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Bologna († 1985)

    Over de familienaam Oakes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oakes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oakes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oakes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lydia Burns, "Buitekant & Scheffer Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/buitekant-scheffer-family-tree/I1255.php : benaderd 10 mei 2025), "Herman Oakes (1905-)".