Brommersma Family Tree » John Bolton (± 1830-1905)

Persoonlijke gegevens John Bolton 

  • Hij is geboren rond 1830 in England.
  • Hij is overleden op 23 december 1905 in Hamilton, Ont., Canada.

Gezin van John Bolton

Hij is getrouwd met Sarah Jane Goodfellow.

Zij zijn getrouwd voor 1855.


Kind(eren):

  1. Sarah Jane Bolton  1872-1957 
  2. Thomas Bolton  ± 1865-????
  3. John Bolton  1857-1934
  4. William Bolton  1861-1938
  5. George Bolton  1864-1947
  6. Walter Henry Bolton  1857-1866
  7. Louisa Bolton  1858-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Bolton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van John Bolton

John Bolton
± 1830-1905

< 1855
Thomas Bolton
± 1865-????
John Bolton
1857-1934
George Bolton
1864-1947
Louisa Bolton
1858-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1905 lag tussen 3,2 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 4,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bolton

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bolton.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bolton.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bolton (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jakob Brommersma, "Brommersma Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brommersma-family-tree/I533.php : benaderd 12 mei 2025), "John Bolton (± 1830-1905)".