Broersma Family Tree » Dirk Hiemstra (1892-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Hiemstra 

Bron 1

Gezin van Dirk Hiemstra

Hij is getrouwd met Jacobje Nijmeyer.


Huwelijksregister 1919
Source: BS Huwelijk
Registration type: Huwelijksakte
Date: 24-05-1919

Father of the groom: Sikke Hiemstra
Mother of the groom: Reintje Tiemstra
Groom: Dirk Hiemstra 27 jaar of age, born in Pingjum

Bride: Jacobje Nijmeyer 21 jaar of age, born in Scherpenzeel
Father of the bride: Jacob Nijmeyer
Mother of the bride: Hendrikje Piek

Acknowledgements
Huwelijksregister 1919,
Archive number 30-41,
Burgerlijke Stand Weststellingwerf - Tresoar,
inventory number 2065,
Deed number 83
Municipality: Weststellingwerf
Period: 1919

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1919 te Weststellingwerf, Friesland, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Notities over Dirk Hiemstra


Geboorteregister 1892
Source: BS Geboorte
Registration type Geboorteakte
Date: 13-04-1892

Son: Dirk Hiemstra born on 13-04-1892
Father: Sikke Hiemstra
Mother: Reintje Tiemstra

Acknowledgements
Geboorteregister 1892,
Archive number 30-42,
Burgerlijke Stand Wonseradeel - Tresoar,
inventory number 1061,
Deed number 110
Municipality: Wonseradeel
Period: 1892

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Hiemstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk Hiemstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk Hiemstra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. AlleFriezen (Web Site)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 april 1892 lag rond de 4,8 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 24 mei 1919 lag tussen 9,3 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
      • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hiemstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hiemstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hiemstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hiemstra (onder)zoekt.

    De publicatie Broersma Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Luke Broersma, "Broersma Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/broersma-family-tree/I18326.php : benaderd 30 april 2025), "Dirk Hiemstra (1892-????)".