Brabantse Stambomen » Theodora Maria van Duijnhoven

Persoonlijke gegevens Theodora Maria van Duijnhoven 


    Gezin van Theodora Maria van Duijnhoven

    Zij is getrouwd met Hendrikus van Dooren.

    Zij zijn getrouwd op 14 februari 1867 te Gemert.Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Maria van Duijnhoven?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. BS, acte 12

    Over de familienaam Van Duijnhoven


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mark van der Velden, "Brabantse Stambomen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brabantse-stambomen/I4489.php : benaderd 19 februari 2026), "Theodora Maria van Duijnhoven".