Bossche Knarren » Jan Jan Jan Cornelis Teulings (1920-1996)

Persoonlijke gegevens Jan Jan Jan Cornelis Teulings 


Gezin van Jan Jan Jan Cornelis Teulings

(1) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 februari 1952 te Amsterdam, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Raoul Jan Jan Teulings  1959-2010 


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd rond 1961.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jan Jan Jan Cornelis Teulings


woont in Deventer, in 1986

[Jan] 1952: Singel 122 A'dam; Heelsum; 1956 in Arnhem
*
1940
Aan de Middelbare School voor Beeldende Kunst en Kunstnijverheid van het Genootschap Kunstoefening te Arnhem slaagden bij het van 22 April-18 Juli j.l. gehouden eonexamen, dat plaats vond ondertoezicht van de rijks-gecommiteerden: prof. H. Luns te Delft en ir. G.C. Bremer, rijksbouwmeester te Wassenaar, voor de Decoratieve Kunst J.J.F. Teulings te Deventer (met lof).

zie TAB ONDERZOEK

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jan Jan Cornelis Teulings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Jan Jan Cornelis Teulings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jan Jan Cornelis Teulings

Jan Jan Jan Cornelis Teulings
1920-1996



Onbekend



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1920 lag tussen 6,0 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 3 augustus 1996 lag tussen 8,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 9 februari » In Darmstadt wordt voor het eerst Copernicium (voorheen: ununbium) gecreëerd. Dit wordt het 112 element in het periodiek systeem.
    • 27 februari » Een kettingbotsing met meer dan 200 voertuigen veroorzaakt 10 doden in Deinze.
    • 24 maart » Na afloop van de voetbalklassieker Ajax-Feyenoord vinden ernstige ongeregeldheden plaats, waarbij 21 gewonden vallen en 20 arrestaties worden verricht.
    • 31 mei » Benoeming van Anne Thily als procureur-generaal bij het hof van beroep in Luik. Zij is de eerste vrouw in België die tot een dergelijke functie wordt benoemd.
    • 13 juni » België schaft als laatste Europese land de doodstraf af.
    • 15 december » De handbalsters van Denemarken prolongeren in eigen land de Europese titel door in de finale Noorwegen met 25-23 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Teulings

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Teulings.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Teulings.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Teulings (onder)zoekt.

De publicatie Bossche Knarren is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ad Teulings, "Bossche Knarren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bossche-knarren/I277153.php : benaderd 4 februari 2026), "Jan Jan Jan Cornelis Teulings (1920-1996)".