Bossche Knarren » Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings (1879-1919)

Persoonlijke gegevens Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings 

  • Alternatieve namen: Maria Esther Clasina (religious), zuster Maria (religious)
  • Roepnaam Antonia Jos Hendrik, moniale.
  • Zij is geboren op 2 april 1879 in 's-Hertogenbosch.
  • (Alias) : bidprentje Zuster Maria Esther Clasina.
  • (Beroep) : lid 3e Orde H. Frans; Lid Aartsbroederschap der H. Familie.
  • Zij is overleden op 1 februari 1919 in 's-Hertogenbosch, zij was toen 39 jaar oud.
  • Een kind van Josef Hendrik Adriaan Teulings en
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2018.

Gezin van Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Jos Hendrik moniale Teulings

Antonia Jos Hendrik moniale Teulings
1879-1919


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 april 1879 lag rond de 5,5 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 1 februari 1919 lag tussen -7,7 °C en -4,5 °C en was gemiddeld -6,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 21 maart » De Hongaarse Radenrepubliek wordt uitgeroepen (zie Béla Kun).
      • 12 april » In Engeland wordt de 48-urige werkweek en het minimumloon ingevoerd.
      • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Teulings

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Teulings.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Teulings.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Teulings (onder)zoekt.

    De publicatie Bossche Knarren is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Teulings, "Bossche Knarren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bossche-knarren/I103529.php : benaderd 7 februari 2026), "Antonia Jos Hendrik moniale (Antonia Jos Hendrik, moniale) Teulings (1879-1919)".