Genealogie - W. Bosma » Berend Bosker (1901-)

Persoonlijke gegevens Berend Bosker 


Gezin van Berend Bosker

Hij is getrouwd met Lutgertdina Huisman.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1925 te Delfzijl, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Bosker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Bosker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Bosker

Antje Luppes
± 1837-1886
Etje Zemering
1871-1944

Berend Bosker
1901-????

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister Termunten 1901, akte nr. 96
    2. Huwelijksregister Delfzijl 1925, akte nr. 14

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 november 1901 lag tussen 6,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • De temperatuur op 24 april 1925 lag tussen 1,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 1 november » Oprichting van de VARA.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
      • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosker (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie - W. Bosma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Bosma, "Genealogie - W. Bosma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bosma-stamboom/I3933.php : benaderd 30 januari 2026), "Berend Bosker (1901-)".