Genealogie - W. Bosma » Wendelke Gesina de Vries (1905-)

Persoonlijke gegevens Wendelke Gesina de Vries 


Gezin van Wendelke Gesina de Vries

Zij is getrouwd met Egbert Bakker.

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1931 te Kantens, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wendelke Gesina de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wendelke Gesina de Vries

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wendelke Gesina de Vries

Trientje Knot
1841-1922

Wendelke Gesina de Vries
1905-????

1931

Egbert Bakker
± 1907-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister Kantens 1905, akte nr. 30
    2. Huwelijksregister Kantens 1931, akte nr. 1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juli 1905 lag tussen 12,6 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • De temperatuur op 7 januari 1931 lag tussen -1,2 °C en 1,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
      • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
      • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
      • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
      • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
      • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Vries

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie - W. Bosma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Bosma, "Genealogie - W. Bosma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bosma-stamboom/I23736.php : benaderd 18 januari 2026), "Wendelke Gesina de Vries (1905-)".