De temperatuur op 20 november 1915 lag tussen -2,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
24 april » De Armeense Genocide begint.
25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
Dag van overlijden 4 april 2007
De temperatuur op 4 april 2007 lag tussen 0,9 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 juni » Op de dag van haar 40e verjaardag werd Hilde Crevits aangesteld als Vlaams minister.
30 september » Duitsland wint het vijfde WK voetbal voor vrouwen door Brazilië (2-0) in de finale te verslaan en zo de titel te prolongeren.
22 oktober » De Elleboogkerk in Amersfoort, met daarin het Armando Museum, wordt door brand verwoest.
26 oktober » Apple Inc. brengt Mac OS X 10.5 Leopard uit.
30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.
9 november » Schaatser Jeremy Wotherspoon verbetert in Salt Lake City het wereldrecord van Kang-seok Lee op de 500 meter (34,25 seconden) met een tijd van 34,03 seconden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Maelynn Cheung, "Borch Genealogy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/borch-genealogy/P101.php : benaderd 15 maart 2026), "Ida Marguerite Walsh (1915-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.