Stamboom Böhmer » E Gerritsen

Persoonlijke gegevens E Gerritsen 

    De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


    Gezin van E Gerritsen

    Zij is getrouwd met Gerard Johan Böhmer.

    Zij zijn getrouwd op 6 september 1941 te Renkum.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot E Gerritsen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van E Gerritsen


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1941 lag tussen 10,7 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
      • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 23 september » Eerste gasexperimenten in Auschwitz.
      • 20 oktober » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bamin Real Potosí.
      • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.

    Over de familienaam Gerritsen


    De publicatie Stamboom Böhmer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Evelien Mielekamp, "Stamboom Böhmer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bohmer-stamboom/P214.php : benaderd 12 januari 2026), "E Gerritsen".