Stamboom Boens » Roland Raymond Henri BOENS (1934-2017)

Persoonlijke gegevens Roland Raymond Henri BOENS 


Gezin van Roland Raymond Henri BOENS

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 19 april 1960 te Gent Belgie, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roland Raymond Henri BOENS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roland Raymond Henri BOENS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roland Raymond Henri BOENS


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1934 lag tussen 2,5 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
  • De temperatuur op 19 april 1960 lag tussen 6,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
    • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
    • 3 april » Einde van de monarchie in Cambodja (hersteld in 1993).
    • 22 mei » Het zuiden van Chili wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 9,5 op de schaal van Richter. Deze Grote Chileense aardbeving is de sterkste ooit gemeten.
    • 6 juni » Benoeming van de Duitse kardinaal Augustin Bea tot eerste president van het Secretariaat voor de eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    • 12 oktober » De Japanse leider van de Japanse Socialistische Partij Inejiro Asanuma wordt live tijdens een televisiedebat met een samoeraizwaard doodgestoken door een extremistische nationalist.
  • De temperatuur op 7 juni 2017 lag tussen 11,3 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 28 maart » De Britse premier Theresa May stuurt de Europese Unie een brief waarmee de brexit in gang wordt gezet.
    • 31 maart » In het Belgische Zevekote werd het rampenplan afgekondigd en het gehele dorp ontruimd nadat er een gifwolk ontstond door een lek in een opslagtank met salpeterzuur op het terrein van een mestverwerkend bedrijf.
    • 7 april » In Zuid-Afrika gaan ruim dertigduizend betogers de straat op uit protest tegen president Jacob Zuma.
    • 22 mei » Bij een aanslag in Manchester komen 22 mensen om het leven bij een concert van Ariana Grande.
    • 23 augustus » Een concert van de Amerikaanse rockband Allah-Las in de Maassilo in Rotterdam wordt afgelast vanwege terreurdreiging.
    • 20 oktober » In Lausanne wordt Aquatis Aquarium-Vivarium geopend. Het is het grootste zoetwateraquarium van Europa. Alle vissen beschikken over 2 miljoen liter zwemwater verdeeld over 46 aquaria en terraria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BOENS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOENS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOENS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOENS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Boens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Boens, "Stamboom Boens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/boens-stamboom/I266.php : benaderd 4 februari 2026), "Roland Raymond Henri BOENS (1934-2017)".