Stamboom Boens » Elisabeth van GEEL (1712-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van GEEL 

  • Zij is geboren op 0 ___ 1712.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 februari 2021.

Gezin van Elisabeth van GEEL

Zij is getrouwd met Dionysius van HOOF.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1732 te Mol Belgie, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van GEEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van GEEL


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van GEEL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van GEEL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van GEEL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van GEEL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Boens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Boens, "Stamboom Boens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/boens-stamboom/I20549.php : benaderd 5 februari 2026), "Elisabeth van GEEL (1712-????)".