Blom-Schouten Maternal Family Line » Gert Bomer (1955-)

Persoonlijke gegevens Gert Bomer 

  • Hij is geboren op 25 maart 1955.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 februari 2021.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Gert Bomer

Hij had een relatie met Louise Jacqueline Michelle Marie Boonen.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gert Bomer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gert Bomer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1955 lag tussen 4,3 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 17 juli » In het Belgische Ploegsteert ontploft een niet gebruikte mijntunnel door blikseminslag. Er ontstaat een enorme krater.
    • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
    • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
    • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bomer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bomer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bomer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bomer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard Kloppenburg, "Blom-Schouten Maternal Family Line", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/blom-family-tree/I376.php : benaderd 12 mei 2025), "Gert Bomer (1955-)".