Bloks stamboom » Johan Kornelis Bloks (1902-)

Persoonlijke gegevens Johan Kornelis Bloks 


Gezin van Johan Kornelis Bloks

Hij is getrouwd met Hermanna Antonia Wilhelmina Tiebot.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1920 te Zwolle, hij was toen 18 jaar oud.

_PREF Y
_PREF Y
_STAT civil
RIN MH:F174
_UID 5a86a40ea747e1e89bde88ae1d75f381

Notities over Johan Kornelis Bloks

_PPEXCLUDE
_UID 7FE5B599EE8D405B8B0EF079204408B3E9B6
_UID 37228A7D8919414FB3BED7C6AFD6E2B7BE8E
_UPD 16 FEB 2018 10:27:41 GMT+1
_NEW
TYPE 2
DATE 16 FEB 2018
TIME 14:29:58

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Kornelis Bloks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Kornelis Bloks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Kornelis Bloks


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1902 lag tussen 6,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 26 september 1920 lag tussen 10,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bloks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloks (onder)zoekt.

    De publicatie Bloks stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Bloks, "Bloks stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bloks-stamboom/I554.php : benaderd 31 december 2025), "Johan Kornelis Bloks (1902-)".