Bloks stamboom » Hendrikus Bloks (1916-1990)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Bloks 


Gezin van Hendrikus Bloks

Hij is getrouwd met Lucia Antonia Kievits.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1938 te Raamsdonk, hij was toen 21 jaar oud.

_PREF Y
_PREF Y
_STAT civil
RIN MH:F255
_UID 5a86a40f5513f1e89bde88ae1d75f381

Notities over Hendrikus Bloks

_PPEXCLUDE
_UID B10A96415AFD4B0BA708804C277582F2CA6C
_UID A6B17A8218B14B24B264B2CA8F6BB406D147
_UPD 16 FEB 2018 10:27:41 GMT+1
BIRT: _DATE 1916
_NEW
TYPE 2
DATE 16 FEB 2018
TIME 14:29:58

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Bloks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Bloks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Bloks

Johanna Smits
1897-1930

Hendrikus Bloks
1916-1990

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 augustus 1916 lag tussen 9,0 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
      • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 21 april 1938 lag tussen -2,5 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
      • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    • De temperatuur op 1 december 1990 lag tussen -2,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Carole Gist (20) is de allereerste zwarte Miss USA.
      • 15 mei » Roemenië en het Vaticaan herstellen hun diplomatieke betrekkingen die in 1948 door Boekarest waren verbroken.
      • 7 juni » In Zuid-Afrika heft president Frederik Willem de Klerk de vier jaar oude noodtoestand in heel het land op, uitgezonderd in de provincie Natal. Nelson Mandela noemt dit "een overwinning voor alle Zuid-Afrikanen, zwart en blank".
      • 23 september » Frederik Willem de Klerk brengt een bezoek aan de Verenigde Staten. Hij is de eerste Zuid-Afrikaanse president die een bezoek brengt aan het land sinds de invoering van de apartheid.
      • 19 oktober » De Britse rederij P&O European Ferries Ltd wordt door een Londense rechtbank vrijgesproken van doodslag in het proces dat tegen de maatschappij was aangespannen na de ramp met de Herald of Free Enterprise in 1987.
      • 7 november » Het militaire regime in Birma bedient zich van "genadeloze repressie", stelt mensenrechtenorganisatie Amnesty International in een rapport.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bloks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloks (onder)zoekt.

    De publicatie Bloks stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Bloks, "Bloks stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bloks-stamboom/I430.php : benaderd 4 januari 2026), "Hendrikus Bloks (1916-1990)".