Birrell family tree » Margret Elizabeth Taylor (1913-1995)

Persoonlijke gegevens Margret Elizabeth Taylor 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4, 5, 6, 7

Gezin van Margret Elizabeth Taylor

Zij is getrouwd met Gerald Herman Querin.

Zij zijn getrouwd op 19 december 1932 te Dawson Creek, British Columbia, Canada, zij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Gerald Allen Querin  1940-1979


Notities over Margret Elizabeth Taylor

Possible death date is wrong. According to my father in law they had up to 9 children.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margret Elizabeth Taylor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margret Elizabeth Taylor

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margret Elizabeth Taylor

Margret Elizabeth Taylor
1913-1995

1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. British Columbia, Canada, Marriage Index, 1872-1935, Ancestry.com / Ancestry.com
    4. Web: Rootsweb Obituary Index
      Birth date: abt 1914
      Birth place:
      Death date: Abt 1995
      Death place: Peace River Ab>Pouce Coupe Bc
      / Ancestry.com
    5. Web: International, Find A Grave Index, Ancestry.com / Ancestry.com
    6. Canadian Genealogy Index, 1600s-1900s, Genealogical Research Library, Ontario, Canada / Ancestry.com
    7. Canada, Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com
    8. Taylor Family Bible, Dorothy Gladys Taylor

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1913 lag tussen 4,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • De temperatuur op 19 december 1932 lag tussen 3,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
      • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Taylor

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Taylor.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Taylor.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Taylor (onder)zoekt.

    De publicatie Birrell family tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Colin Birrell, "Birrell family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/birrell-family-tree/I5000487167.php : benaderd 27 februari 2026), "Margret Elizabeth Taylor (1913-1995)".