Birrell family tree » Alexander Meikle Rae (± 1857-????)

Persoonlijke gegevens Alexander Meikle Rae 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4, 5

Gezin van Alexander Meikle Rae

Hij is getrouwd met Mary Ewing Burrell.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1883 te 177 Fountainbridge, Edinburgh.


Notities over Alexander Meikle Rae

Tailor

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alexander Meikle Rae?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alexander Meikle Rae

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alexander Meikle Rae

James Rae
± 1820-????
Janet Meikle
± 1816-????

Alexander Meikle Rae
± 1857-????

1883

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burrell Family Tree, Various
  2. 1871 Scotland Census, Ancestry.com, Parish: Carriden; ED: 3; Page: 13; Line: 8; Roll: CSSCT1871_152 / Ancestry.com
  3. 1861 Scotland Census, Ancestry.com, Parish: Boness; ED: 4; Page: 12; Line: 23; Roll: CSSCT1861_120 / Ancestry.com
  4. 1881 Scotland Census, Ancestry.com, Parish: Linlithgow; ED: 1; Page: 15; Line: 12; Roll: cssct1881_273 / Ancestry.com
  5. Scotland, Select Births and Baptisms, 1564-1950, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1883 lag rond de 8,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.

Over de familienaam Rae

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rae.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rae.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rae (onder)zoekt.

De publicatie Birrell family tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Colin Birrell, "Birrell family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/birrell-family-tree/I5000485977.php : benaderd 14 mei 2025), "Alexander Meikle Rae (± 1857-????)".