Stamboom Bijl » Jacoba van de Werfhorst (1889-1925)

Persoonlijke gegevens Jacoba van de Werfhorst 


Gezin van Jacoba van de Werfhorst

Zij is getrouwd met Jan Leusink.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1912 te Oldebroek, Gelderland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Willem Leusink  1913-1933
  2. Jan Leusink  1917-1919
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van de Werfhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van de Werfhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van de Werfhorst

Jacoba van de Werfhorst
1889-1925

1912

Jan Leusink
1883-????

Jan Leusink
1917-1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 november 1889 lag rond de 1,8 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 22 augustus 1912 lag tussen 10,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 33,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • De temperatuur op 29 juli 1925 lag tussen 11,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • De temperatuur op 3 augustus 1925 lag tussen 10,9 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
      • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Werfhorst


    De publicatie Stamboom Bijl is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dolf Bijl, "Stamboom Bijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bijl-stamboom/I728.php : benaderd 7 maart 2026), "Jacoba van de Werfhorst (1889-1925)".