Stamboom Bijl » Jan van de Werfhorst (1941-2008)

Persoonlijke gegevens Jan van de Werfhorst 


Gezin van Jan van de Werfhorst

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 september 1969 te Driebergen, Utrecht, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van de Werfhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan van de Werfhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van de Werfhorst

Jan van de Werfhorst
1941-2008

1969
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 september 1941 lag tussen 11,5 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » De nazi's brengen Pierre Laval weer aan de macht in Vichy-Frankrijk.
      • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
      • 17 april » Het Koninkrijk Joegoslavië wordt door de bezetters opgeheven.
      • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
      • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
      • 9 december » Het Verenigd Koninkrijk en het Gemenebest van Naties verklaren de oorlog aan Japan.
    • De temperatuur op 11 september 1969 lag tussen 11,0 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Het 14e Eurovisiesongfestival in Madrid, (Spanje) kent 4 winnaars, waaronder Lenny Kuhr met het liedje De troubadour.
      • 4 april » Denton Cooley implanteert het eerste kunsthart; de patiënt blijft nog 65 uur in leven.
      • 14 juli » Salvadoraanse troepen vallen Honduras binnen: het begin van de zesdaagse voetbaloorlog.
      • 15 augustus » Eerste dag van het Woodstock Music and Art Festival.
      • 6 december » Hells Angels slaan tijdens een concert van The Rolling Stones in Altamont, Californië een zwarte jongen dood.
      • 14 december » De Dead Parrot-sketch van Monty Python wordt voor het eerst uitgezonden.
    • De temperatuur op 20 december 2008 lag tussen 6,2 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 13 april » Opwaaiend brandend WC-papier veroorzaakt brand op de tribunes van het NoordLease Stadion van FC Groningen waardoor de wedstrijd tegen Ajax afgelast wordt.
      • 1 juni » Een brand in de Universal Studios Hollywood verwoest een deel van het park.
      • 10 juni » Tom Boonen wordt betrapt op het gebruik van cocaïne bij een dopingcontrole buiten de competitie.
      • 21 augustus » De Nederlandse zwemmer Maarten van der Weijden wint op de Olympische Spelen goud op de 10 kilometer open water.
      • 25 september » Piraten kapen in de Indische Oceaan bij Somalië een Oekraïens vrachtschip met dertig T-72-tanks van Russische makelij aan boord.
      • 22 december » Yves Leterme ontvangt zijn ontslag van de Belgische koning en is niet langer premier van België.
    • De temperatuur op 27 december 2008 lag tussen -4,4 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 3 januari » De olieprijs komt voor het eerst boven 100 dollar per vat.
      • 12 mei » Een aardbeving in centraal China van 7,5 op de schaal van Richter eist zo'n 50.000 levens.
      • 2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
      • 20 juli » Zimbabwe krijgt een bankbiljet van honderd miljard Zimbabwaanse dollar. Door de enorme inflatie voldoen oudere bankbiljetten niet meer. Officieel is de inflatie 2,2 miljoen procent.
      • 20 augustus » Op de luchthaven van Madrid komen 154 mensen om het leven bij een vliegtuigcrash van Spanair-vlucht JK 5022; 18 raken gewond. Het vliegtuig wilde naar Las Palmas, maar raakte van de baan door een verkeerde take-off configuratie.
      • 2 november » Lewis Hamilton wordt wereldkampioen Formule 1 met 1 punt verschil op Felipe Massa.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Werfhorst


    De publicatie Stamboom Bijl is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dolf Bijl, "Stamboom Bijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bijl-stamboom/I3511.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan van de Werfhorst (1941-2008)".