De temperatuur op 28 maart 1937 lag tussen -1,7 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
Trouwdag 9 oktober 1958
De temperatuur op 9 oktober 1958 lag tussen 13,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 7,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tijs van den Brink, "Parenteel van Bessel Hendriksen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bessel-hendriksen/I13154.php : benaderd 8 januari 2026), "Evertje van de Langemheen (1937-2023)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.