Bayliss Family Tree » Elizabeth Lewis (± 1873-1947)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Lewis 

Bronnen 1, 2Bron 3

Gezin van Elizabeth Lewis

Zij is getrouwd met David Lewis.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1896 te Abergavenny, Monmouthshire, Wales.


Kind(eren):

  1. Gladys May Lewis  1896-1994 
  2. Hilda C Lewis  ± 1900-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Lewis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Lewis

Elizabeth Lewis
± 1873-1947

1896

David Lewis
± 1872-1941


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 1901 Wales Census, Ancestry.com, Class: RG13; Piece: 4930; Folio: 15; Page: 7 / Ancestry.com
  2. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=63093591&pid=1859
    / Ancestry.com
  3. 1901 Wales Census, Ancestry.com, Class: RG13; Piece: 4930; Folio: 15; Page: 7 / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1947 lag tussen -4.7 °C en 0.6 °C en was gemiddeld -1.7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
    • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.
    • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lewis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lewis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lewis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lewis (onder)zoekt.

De publicatie Bayliss Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Bayliss, "Bayliss Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/bayliss-family-tree/P1859.php : benaderd 10 mei 2025), "Elizabeth Lewis (± 1873-1947)".