De temperatuur op 8 januari 1916 lag tussen 3,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
Dag van overlijden 17 juni 2015
De temperatuur op 17 juni 2015 lag tussen 5,3 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 maart » De Nederlander Max Verstappen maakt zijn debuut als jongste Formule 1-coureur ooit (17 jaar) bij het team van Scuderia Toro Rosso in de Grand Prix Formule 1 van Australië op het circuit van Albert Park.
30 juli » Pascal Nyabenda wordt gekozen tot president van Burundi.
1 augustus » De 1750ste aflevering van het wekelijkse radioprogramma Nieuwsshow werd uitgezonden.
10 september » De Venezolaanse oppositieleider Leopoldo López wordt veroordeeld tot bijna veertien jaar celstraf voor het aanzetten tot geweld.
26 oktober » Een aardbeving in Badakhshan in Afghanistan kost 320 mensen het leven in dat land, in Pakistan, Tadzjikistan en China.
28 oktober » Wilma Mansveld, staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu in het kabinet-Rutte II, dient naar aanleiding van de parlementaire enquête naar Fyra haar ontslag in.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: James Vernon Barron, "Barron Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/barron-family-tree/P16019.php : benaderd 13 mei 2025), "Phyllis Georgia Warren (1916-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.