Baars van Enkhuizen » Neeltje van ENKHUIZEN (-1916)

Persoonlijke gegevens Neeltje van ENKHUIZEN 


Gezin van Neeltje van ENKHUIZEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van ENKHUIZEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van ENKHUIZEN

Elisabeth Zwart
± 1892-????

Neeltje van ENKHUIZEN
-1916


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 januari 1916 lag tussen 7,4 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 5,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van ENKHUIZEN


    De publicatie Baars van Enkhuizen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjan Baars, "Baars van Enkhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/baars-van-enkhuizen/I1127.php : benaderd 19 januari 2026), "Neeltje van ENKHUIZEN (-1916)".