Baars van Enkhuizen » Anna Jacoba Baars (1880-????)

Persoonlijke gegevens Anna Jacoba Baars 


Gezin van Anna Jacoba Baars

Zij is getrouwd met Dirk Kruijff.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1903 te Haarlem, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Jacoba Baars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Jacoba Baars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Jacoba Baars

Jacob Baars
1828-1874
Jacob Baars
1855-1939

Anna Jacoba Baars
1880-????

1903

Dirk Kruijff
1875-1958


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1880 lag rond de 10,5 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 20 mei 1903 lag tussen 0,3 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Baars

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baars.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baars.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baars (onder)zoekt.

    De publicatie Baars van Enkhuizen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjan Baars, "Baars van Enkhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/baars-van-enkhuizen/I1032.php : benaderd 15 januari 2026), "Anna Jacoba Baars (1880-????)".