Parenteel van Arien van Holt » Reintje Methorst (1855-????)

Persoonlijke gegevens Reintje Methorst 


Gezin van Reintje Methorst

Zij is getrouwd met Reinder Methorst.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1879 te Apeldoorn, zij was toen 24 jaar oud.

#
REFN 76#

Kind(eren):

  1. Levenloos Methorst  1880-????
  2. Levenloos Methorst  1881-????
  3. Martinus Methorst  1882-1882
  4. Grietje Methorst  1884-1885
  5. Gerard Methorst  1885-1886
  6. Willem Methorst  1886-????
  7. Johan Methorst  1887-1888
  8. Johan Methorst  1889-1889
  9. Reintje Methorst  1892-1892
  10. Gerard Methorst  1893-1899
  11. Reintje Methorst  1896-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reintje Methorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reintje Methorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reintje Methorst


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 augustus 1879 lag rond de 18,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.

Over de familienaam Methorst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Methorst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Methorst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Methorst (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Arien van Holt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/arien-van-holt/I24090.php : benaderd 29 januari 2026), "Reintje Methorst (1855-????)".