Arbre Pene » Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE (1881-> 1940)

Persoonlijke gegevens Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE 


Gezin van Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE

(1) Zij is getrouwd met Octave,Alphonse CADET.

Zij zijn getrouwd op 25 januari 1904 te ROCHEFORT(17), zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

2E 311/425 M 1904 page 3

Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Auguste ,Eugène,Gaston MARSSAC.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1939 te ROCHEFORT(17), zij was toen 57 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE

Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE
1881-> 1940

(1) 1904
(2) 1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.archinoe.net/v2/ad17/visualiseur/registre.html?id=170085682
    2. http://www.archinoe.net/v2/ark:/18812/c87b148847349ab120777e73e34b2701

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 mei 1881 lag rond de 8,9 °C. Er was 9 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
      • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 20 februari 1939 lag tussen -1,3 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam LAROCHE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LAROCHE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LAROCHE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LAROCHE (onder)zoekt.

    De publicatie Arbre Pene is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gilbert Pene, "Arbre Pene", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/arbre-pene/I5170.php : benaderd 11 januari 2026), "Marie,Marguerite,Clémence LAROCHE (1881-> 1940)".