Arbre JFM » Maria SCHWEITZER (????-1740)

Persoonlijke gegevens Maria SCHWEITZER 

Bron 1

Gezin van Maria SCHWEITZER

Zij is getrouwd met Jean Georges GLAD.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1696 te Mertzwiller, France.


Kind(eren):

  1. Margaretha GLATH  1698-1770
  2. Joseph GLAD  1707-1775 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria SCHWEITZER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria SCHWEITZER

Maria SCHWEITZER
????-1740

1696
Joseph GLAD
1707-1775

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. FUCHS Web Site, Joseph FUCHS, Maria GLAD (née SCHWEITZER), 16 januari 2021
    Ajouté via une Person Discovery

    Arbre généalogique MyHeritage

    Site familial: FUCHS Web Site

    Arbre généalogique: 164411921-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 augustus 1740 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noorden. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam SCHWEITZER


De publicatie Arbre JFM is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Malet, "Arbre JFM", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/arbre-jfm/I504063.php : benaderd 14 januari 2026), "Maria SCHWEITZER (????-1740)".