Andorfer Family Tree » Susanna Elisabeth GEBHARD (± 1852-1919)

Persoonlijke gegevens Susanna Elisabeth GEBHARD 

Bron 1

Gezin van Susanna Elisabeth GEBHARD

Zij is getrouwd met Friedrich Wilhelm KUHNKE.

Zij zijn getrouwd op 12 maart 1875 te Berlin, Berlin, Deutschland.Bronnen 1, 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Elisabeth GEBHARD?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Berlin, Germany, Marriages, 1874-1920, Ancestry.com / Ancestry.com
  2. Oldenburg, Germany, Death Records, 1876-1950, Ancestry.com
  3. Berlin, Germany, Marriages, 1874-1920, Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 december 1919 lag tussen 3,6 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam GEBHARD

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GEBHARD.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GEBHARD.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GEBHARD (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roxanne C Andorfer, "Andorfer Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andorfer-family-tree/P4340.php : benaderd 4 mei 2025), "Susanna Elisabeth GEBHARD (± 1852-1919)".