13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
Dag van overlijden 25 april 1990
De temperatuur op 25 april 1990 lag tussen 5,7 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
27 februari » In de Sovjet-Unie keurt het parlement het wetsontwerp over de invoering van een presidentieel systeem goed.
13 oktober » De leider van de Libanese christelijke milities, generaal Michel Aoun, vlucht naar de Franse ambassade nadat hij werd verdreven uit zijn hoofdkwartier in Oost-Beiroet.
28 oktober » In Ivoorkust boekt de aftredende president Félix Houphouët-Boigny een ruime verkiezingsoverwinning.
1 november » Sir Geoffrey Howe, de vice-premier van het Verenigd Koninkrijk, neemt ontslag.
10 november » De Libanese milities trekken zich na 15 jaar oorlog terug uit Beiroet.
30 november » De Sega Mega Drive wordt in Europa uitgebracht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael William Andersen, "Andersen Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andersen-family-tree/P5825.php : benaderd 3 mei 2025), "Henrietta Christensen (1900-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.