Andersen Family Tree » Wilma H Wenke (1918-2013)

Persoonlijke gegevens Wilma H Wenke 

Bron 1

Gezin van Wilma H Wenke

Zij heeft/had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilma H Wenke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilma H Wenke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilma H Wenke

Peter Slager
± 1855-????
Gertie DeVries
± 1856-????
Albert Cramer
± 1855-????
Catherine Cramer
± 1855-????
John P Slager
1876-1964

Wilma H Wenke
1918-2013


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1918 lag tussen -3.3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. Er was 8,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
    • De temperatuur op 19 februari 2013 lag tussen -1.7 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag gedurende 0.5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 19 januari » In Genève komen 140 landen tot een akkoord over een internationale conventie die het industriële gebruik en de uitstoot van kwik moet verminderen.
      • 17 maart » Grootste explosie ooit op de maan. Deze was te zien met het blote oog.
      • 15 april » Bij twee explosies tijdens de Boston Marathon vallen drie doden en meer dan honderd gewonden.
      • 14 september » Drie Zuid-Afrikaanse kinderen worden dood aangetroffen in een oude koelkast. Ze waren aan het spelen en naar alle waarschijnlijkheid is de koelkast vanzelf in het slot geschoten, aldus de politie. Het drama voltrok zich in Atamelang, een plaats in het noordwesten van Zuid-Afrika.
      • 29 oktober » Het meesterbrein van een groep blanke extremisten in Zuid-Afrika, die Nelson Mandela wilde vermoorden, wordt veroordeeld tot 35 jaar cel. De voormalig universiteitsdocent Mike du Toit behoort tot de rechts-extremistische groepering Boeremag (boerenstrijdkracht).
      • 19 november » Ghana plaatst zich voor het WK voetbal 2014 in Brazilië door Egypte in de play-offs te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wenke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wenke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wenke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wenke (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michael William Andersen, "Andersen Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andersen-family-tree/P4660.php : benaderd 3 mei 2025), "Wilma H Wenke (1918-2013)".