Andersen Family Tree » Mary Ann Smart (1842-1925)

Persoonlijke gegevens Mary Ann Smart 

Bronnen 1, 2

Gezin van Mary Ann Smart

Zij is getrouwd met Andrew Morrison.

Zij zijn getrouwd rond 1873 te Mills, IA, USA.


Kind(eren):

  1. Louisa Jane Morrison  1874-1930 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Ann Smart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Ann Smart

Mary Ann Smart
1842-1925

± 1873

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Web: RootsWeb Death Index, 1796-2010, Ancestry.com
  2. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 maart 1925 lag tussen -0.3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
    • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
    • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
    • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michael William Andersen, "Andersen Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andersen-family-tree/P3156.php : benaderd 6 mei 2025), "Mary Ann Smart (1842-1925)".