Andere Nappen » Gerrit Nap (1888-1927)

Persoonlijke gegevens Gerrit Nap 

  • Hij is geboren op 18 april 1888 in Bierum, Groningen, NLD.Bron 1
  • Beroep: molenaar in Niehove, Groningen, NLD.
  • Hij is overleden op 3 april 1927 in Groningen, Groningen, NLD, hij was toen 38 jaar oud.Bron 2
    Gerrit Nap, uit uit Kommerzijl, molenaarsknecht van molenaar H. Bok bij het smeren door molenas gegrepen, in zorgelijke toestand naar het ziekenhuis overgebracht, 2 april 1927, aan de verwondingen bezweken, 4 april 1927, Nieuwsblad van het Noorden (Bron:GENLIAS) Gerrit Nap, 38 jaar oud, geb. te Bierum, zoon van Klaas Nap en Fenna Bos. Getrouwd met Geessina Hartsema.
  • Een kind van Klaas Nap en Fenna Bos
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 oktober 2013.

Gezin van Gerrit Nap

Hij is getrouwd met Gesina Hartsema.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1916 te Oldehove, Groningen, NLD, hij was toen 28 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Reina Nap  ± 1917-2001


Notities over Gerrit Nap

http://www.humanitarisme.nl/personen/index.php?m=family&id=I51831

Tijdbalk Gerrit Nap

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Nap

Klaas Nap
1853-1936
Fenna Bos
± 1850-1928

Gerrit Nap
1888-1927

1916

Gesina Hartsema
± 1894-1947

Reina Nap
± 1917-2001

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 april 1888 lag rond de 9,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 13 mei 1916 lag tussen 7,4 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • De temperatuur op 3 april 1927 lag tussen 4,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nap

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nap.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nap.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nap (onder)zoekt.

    De publicatie Andere Nappen is opgesteld door Lisa Nap (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lisa Nap, "Andere Nappen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andere-nappen/I866.php : benaderd 30 januari 2026), "Gerrit Nap (1888-1927)".