Andere Nappen » Helen van Weelden (1904-1985)

Persoonlijke gegevens Helen van Weelden 

  • Zij is geboren op 27 maart 1904 in Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan, Verenigde Staten.
  • Zij is overleden op 14 december 1985, zij was toen 81 jaar oud.
  • Zij is begraven in Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan, Verenigde StatenRiverside Cemetery.Bron 1
  • Een kind van Herman van Weelden en Jessie Cook
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 oktober 2013.

Gezin van Helen van Weelden

(1) Zij is getrouwd met Emko Nap.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1924 te Kalamazoo, Kalamazoo, Michigan, Verenigde Staten, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is in 1940 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Hazen Hulbert Dilno.

Zij zijn getrouwd


Tijdbalk Helen van Weelden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helen van Weelden

Helen van Weelden
1904-1985

(1) 1924

Emko Nap
1903-1978

(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Jim Tipton, Find a Grave, digital images (http://www.findagrave.com : accessed ), ., headstones, Find a Grave, viewed; 13 October 2013; burialdetails for Helen van Weelden
    Birth: Mar. 27, 1904
    Death: Dec. 14, 1985


    Family links:
    Parents:
    Herman Vanweelden (1870 - 1942)
    Jennie Cook Vanweelden (1868 - 1936)

    Spouses:
    Hazen H Dilno (1892 - 1950)
    Emerson Nap (1903 - 1978)
    Burial:
    Riverside Cemetery
    Kalamazoo
    Kalamazoo County
    Michigan, USA
  2. Michigan, Marriages, 1868-1925," index and images, FamilySearch, marriages, Michigan 1868-1925
    Name: Emko Nap
    Titles and Terms:
    Event Type: Marriage
    Event Date: 29 Mar 1924
    Event Place: Kalamazoo, Michigan
    Age: 21
    Birth Year (Estimated): 1903
    Father's Name:Appko Nap
    Father's Titles and Terms:
    Mother's Name:Geessen King
    Mother's Titles and Terms:
    Spouse's Name:Helen Van Weelden
    Spouse's Titles and Terms:
    Spouse's Age: 19
    Spouse's Birth Year (Estimated): 1905
    Spouse's Father's Name:Herman Van Weelden
    Spouse's Father's Titles and Terms:
    Spouse's Mother's Name:Jessie Cook
    Spouse's Mother's Titles and Terms:
    Reference ID:
    GS Film number:2108663
    Digital Folder Number:4674177
    Image Number: 00635
    / Family Search

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1904 lag tussen 3,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
  • De temperatuur op 29 maart 1924 lag tussen 0,5 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 14 december 1985 lag tussen 6,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dyna (Vishaal Lachman), Surinaams-Nederlands dj
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 23 augustus » Atleet Rob Druppers verbetert in Berlijn zijn eigen drie maanden oude Nederlands record op de 1500 meter (3.36,38) met een tijd van 3.35,07.
    • 4 september » Het Nederlands voetbalelftal bereidt zich voor op de play-offs tegen België en verslaat Bulgarije. Rob de Wit maakt in Heerenveen het enige doelpunt voor Oranje. Ernie Brandts (28ste) en Huub Stevens (18de) spelen hun laatste interland.
    • 8 september » Paus Johannes Paulus II brengt een eendaags bezoek aan Liechtenstein.
    • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Weelden


De publicatie Andere Nappen is opgesteld door Lisa Nap (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lisa Nap, "Andere Nappen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andere-nappen/I846.php : benaderd 16 maart 2026), "Helen van Weelden (1904-1985)".