Andere Nappen » Wessel Berend Meedendorp (± 1830-????)

Persoonlijke gegevens Wessel Berend Meedendorp 


Gezin van Wessel Berend Meedendorp

Hij is getrouwd met Jantje Brester.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1860 te Nieuwolda, Groningen, NLD.

Huwelijk27-10-1860 Nieuwolda
BruidegomWessel Berend Meedendorp, arbeider
GeborenScharmer gem. Slochteren
Vader bruidegomHindrik Harms Meedendorp, arbeider
Moeder bruidegomLammechien Wessels Nipperus
BruidJantje Brester, naaister
GeborenNieuwolda
Vader bruidJan Jurjens Brester, arbeider
Moeder bruidTjarve Gerrits, arbeidster
Diversen bruidegom 30 jaar; bruid 45 jaar; wedn. Aagtje de Vries
Bron Huwelijksregister Nieuwolda 1860
Aktenummer 11

Tijdbalk Wessel Berend Meedendorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wessel Berend Meedendorp

Wessel Berend Meedendorp
± 1830-????

1860

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1860 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 3 april » De eerste rit van de Pony Express, een koeriersdienst van ruiters die post en kleine goederen vervoerden van Missouri tot Californië, vertrekt vanuit St. Joseph, Missouri.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 8 december » Oprichting van de nv Gemeentekrediet van België.

Over de familienaam Meedendorp


De publicatie Andere Nappen is opgesteld door Lisa Nap (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lisa Nap, "Andere Nappen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andere-nappen/I2408.php : benaderd 30 januari 2026), "Wessel Berend Meedendorp (± 1830-????)".