Andere Nappen » Derk van Delden

Persoonlijke gegevens Derk van Delden 


Gezin van Derk van Delden

Hij is getrouwd met Magdalena Nap.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1861 te Winschoten, Groningen, NLD.Bron 1

Voorouders (en nakomelingen) van Derk van Delden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijksakten Burgerlijke Stand 1811-, Genlias, ~huwelijken, Genlias BS, Winschoten 1861 no 37
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Archieflocatie Groninger Archieven
    Algemeen Gemeente: Winschoten
    Soort akte: Huwelijksakte
    Aktenummer: 37
    Datum: 24-07-1861
    Bruidegom Derk van Delden
    Geboorteplaats: Midwolda
    Bruid Magdalena Nap
    Geboorteplaats: Nieuwolda
    Vader bruidegom Jan Uipkes van Delden
    Moeder bruidegom Trijntje Beerends Mulder
    Vader bruid Aldert Geerts Nap
    Moeder bruid Martha Berends Aeilkema
    Nadere informatie beroep bruidegom: kuiper; beroep vader bruidegom.: landbouwer; bruidegom 28 jaar; bruid 27 jaar

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1861 lag rond de 16,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 9 februari » Jefferson Davis wordt gekozen als eerste en enige president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
    • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.

Over de familienaam Van Delden


De publicatie Andere Nappen is opgesteld door Lisa Nap (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Lisa Nap, "Andere Nappen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/andere-nappen/I127.php : benaderd 30 januari 2026), "Derk van Delden".