AncesTree » Charles Amand van Reusel (1813-????)

Persoonlijke gegevens Charles Amand van Reusel 

Bron 1Bron 2

Gezin van Charles Amand van Reusel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Amand van Reusel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Amand van Reusel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Amand van Reusel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. The State Archives in Belgium, Geboorteakte nr. 585270680
      Gegevens van de akte nr. 585270680


      Project Burgerlijke stand - Regio Kempen en provincie Antwerpen
      Type akte Burgerlijke Stand / Geboorteakte
      Gemeente Geel
      Inhoudsomschrijving Geboorteakte
      Aktedatum 15-10-1813
      Opmerkingen Tafel: 372
      Bladnr: GEL-1813-FS03-241
      Personen op deze akte
      Kind Naam Charles Amand Van Reusel
      Geboortedatum/Plaats 15-10-1813 geboren te Geel
      Vader Naam Jean Baptiste Van Reusel
      Moeder Naam Anne Catherine Lembrechts
      The State Archives in Belgium
    2. The State Archives in Belgium, Overlijdensakte nr. 79
      Gegevens van de akte nr. 79


      Project Burgerlijke stand - Project Demogen Visu
      Type akte Burgerlijke Stand / Overlijdensakte
      Gemeente Geel
      Inhoudsomschrijving Overlijdensakte
      Aktedatum 11-03-1862
      Personen op deze akte
      Overledene Naam Ludovicus Vanreusel
      Geboortedatum/Plaats 13-04-1816 geboren te Geel
      Woonplaats Geel
      Elsum
      Beroep landbouwer
      Burgerlijke stand gehuwd
      Overlijdensdatum/Plaats 10-03-1862 om 19:00 te Geel
      Vader overledene Naam Joannes Baptista Vanreusel
      Aanwezig overleden
      Moeder overledene Naam Anna Catharina Lembrechts
      Aanwezig overleden
      Partner van de overledene Naam Regina Peeters
      Woonplaats Geel
      Elsum
      Beroep landbouwster
      Burgerlijke stand gehuwd
      Aangever Naam Victor Vanreusel
      Relatie broer of zus van Ludovicus Vanreusel
      Leeftijd 44 jaar
      Woonplaats Geel
      Elsum
      Beroep landbouwer
      Handtekening Handtekening
      Aangever Naam Carolus Vanreusel
      Relatie broer of zus van Ludovicus Vanreusel
      Leeftijd 48 jaar
      Woonplaats Geel
      Elsum
      Beroep landbouwer
      Handtekening Handtekening
      The State Archives in Belgium

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 oktober 1813 lag rond de 8,0 °C. Er was 242 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1813: Bron: Wikipedia
      • 27 januari » De opera Il Signor Bruschino van componist Gioacchino Rossini gaat in première in het Teatro San Moisè in Venetië.
      • 4 maart » James Madison wordt beëdigd voor een tweede termijn als 4e president van de Verenigde Staten
      • 16 maart » Pruisen verklaart Napoleon de oorlog.
      • 1 mei » In Den Haag wordt Adriana Bouwman door middel van de guillotine onthoofd: de tweede en tevens laatste executie op deze wijze in Den Haag
      • 30 augustus » De Slag bij Kulm vindt plaats tussen de Fransen en een geallieerd Oostenrijks-Russisch-Pruisisch leger.
      • 30 november » Zware strijd in en rond Arnhem. De Franse bezetter wordt door een uitermate bloedige Pruisische stormaanval uit de stad verdreven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Reusel


    De publicatie AncesTree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kablan, "AncesTree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ancestree/I363.php : benaderd 12 januari 2026), "Charles Amand van Reusel (1813-????)".