Ancestral Trails 2016 » Kathleen Elsie BARRY (????-2004)

Persoonlijke gegevens Kathleen Elsie BARRY 

  • Zij is overleden in het jaar 2004.

Gezin van Kathleen Elsie BARRY

Zij is getrouwd met Victor Frederick William CAVENDISH-BENTINCK.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1948.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Kathleen Elsie BARRY

daughter of Arthur Barry

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kathleen Elsie BARRY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kathleen Elsie BARRY

Kathleen Elsie BARRY
????-2004

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juli 1948 lag tussen 17,1 °C en 32,4 °C en was gemiddeld 25,4 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 15 mei » Egypte, Libanon, Syrië, Irak en Saoedi-Arabië vallen Israël aan.
    • 16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
    • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
    • 29 juli » Opening van de Olympische Spelen in Londen; de eerste Spelen na de Tweede Wereldoorlog.
    • 4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.

Over de familienaam BARRY

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BARRY.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BARRY.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BARRY (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Patti Lee Salter, "Ancestral Trails 2016", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ancestral-trails-2016/I91855.php : benaderd 8 augustus 2025), "Kathleen Elsie BARRY (????-2004)".