Ancestral Trails 2016 » Kezia Lenton (1780-1838)

Persoonlijke gegevens Kezia Lenton 

Bronnen 1, 2, 3
  • Zij is geboren in het jaar 1780 in Holwell, Shillington, Bedfordshire.
  • Zij is overleden in het jaar 1838 in Hitchin, Hertfordshire, zij was toen 58 jaar oud.Bron 4

Gezin van Kezia Lenton

Zij is getrouwd met William DEAR.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1804 te St Peter, Holwell, Hertfordshire, England, zij was toen 24 jaar oud.Bronnen 1, 2, 5, 6


Kind(eren):

  1. Eliza DEAR  1809-???? 
  2. Charlotte DEAR  1816-1899

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kezia Lenton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kezia Lenton

Kezia Lenton
1780-1838

1804

William DEAR
1777-1852

Eliza DEAR
1809-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. England, Pallot's Marriage Index, 1780-1837, Ancestry.com / Ancestry.com
  2. England, Select Marriages, 1538–1973, Ancestry.com / Ancestry.com
  3. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Trees / Ancestry.co.uk
  4. BMD Index
    Dec Qtr 1838 Hitchin vx 335
    / www.findmypast.co.uk
  5. Pallot's Marriage Index for England: 1780 - 1837, Ancestry.com
    Marriage date: 1804 Marriage place: Holwell Hertfordshire
    / Ancestry.com
  6. Holwell Parish Register
    William DEAR otp and Keziah LENTON otsp...banns. Both marked. Witnesses Jame NUTTING Mary OSBURN James ABBISS

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1804 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1804: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Einde van de Franse overheersing in Haïti. Haïti wordt de eerste zwarte republiek en het tweede onafhankelijke land in Noord-Amerika na de Verenigde Staten.
    • 14 maart » Johann Strauss sr., Oostenrijks componist († 1849)
    • 18 mei » Napoleon Bonaparte wordt bij senaatsbesluit uitgeroepen tot keizer.
    • 1 september » De planetoïde Juno wordt ontdekt door de Duitse astronoom Karl Ludwig Harding.
    • 23 november » Tijdens het verblijf van paus Pius VII in Lyon, onderweg naar de kroning van Napoleon in Parijs, sterft zijn reisgenoot kardinaal Stefano Borgia.
    • 2 december » In de Notre-Dame van Parijs wordt Napoleon Bonaparte tot keizer gekroond. Hij is de eerste Franse keizer in duizend jaar.

Over de familienaam Lenton

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lenton.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lenton.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lenton (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Patti Lee Salter, "Ancestral Trails 2016", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ancestral-trails-2016/I86964.php : benaderd 5 augustus 2025), "Kezia Lenton (1780-1838)".