Aldfaer Mesman » Hendricus Cornelis "Hein" van Tol (1916-1979)

Persoonlijke gegevens Hendricus Cornelis "Hein" van Tol 


Gezin van Hendricus Cornelis "Hein" van Tol

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Ze zijn in de kerk getrouwd op 12 oktober 1949 te Nieuwer Amstel, NH, hij was toen 33 jaar oud.

Gezin van Hendricus Cornelis (Hein) van Tol
Hij is in de kerk getrouwd met (Niet openbaar) op 12 oktober 1949 te Nieuwer-Amstel (Noord-Holland), hij was toen 33 jaar oud.

Notities bij Hendricus Cornelis (Hein) van Tol
Getuigen bij huwelijk :
1e getuige : H. Roeleveld
2e getuige : ? van Tol
Bron : Huwelijksregister

Woonde te Ouder-Amstel aan de Rondehoep Oost 8.
Bron : Persoonskaart.

Notities over Hendricus Cornelis "Hein" van Tol

Hendricus (Hein) van Tolbroer van oma2207_1916Ouder-Amstel/Ronde Hoep1611_1979Ouderkerk aan de Amstel

Persoonlijke gegevens Hendricus Cornelis (Hein) van Tol
Hij is geboren op 22 juli 1916 in Ouder-Amstel, Noord-Holland.Bron 1
Beroep: Veehouder.Bron 1
Hij is overleden op 16 november 1979 in Amsterdam, Noord-Holland, hij was toen 63 jaar oud.Bron 1
Hij is begraven rond november 1979 in Ouder-Amstel, Noord-Holland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus Cornelis "Hein" van Tol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus Cornelis "Hein" van Tol

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus Cornelis van Tol


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juli 1916 lag tussen 11,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
      • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 12 oktober 1949 lag tussen 8,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verleent met resolutie 273 het lidmaatschap van de VN aan Israël.
      • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
      • 2 juli » Pete Felleman presenteert de eerste hitparade op de Nederlandse radio.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
      • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
    • De temperatuur op 16 november 1979 lag tussen -1,0 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Milaan met 3-0 onderuit in het vriendschappelijke duel in en tegen Italië. Adrie van Kraaij speelt zijn zeventiende en laatste interland voor Oranje, terwijl zijn PSV-clubgenoot Huub Stevens debuteert.
      • 14 maart » Yoko Shibui, Japans atlete
      • 25 maart » Nederland wordt in Roemenië wereldkampioen ijshockey in de B-poule en dwingt zo deelname af aan de Olympische Winterspelen van 1980 in Lake Placid.
      • 9 april » Björn Borg lost Jimmy Connors na 84 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, nadat de Zweed die positie in 1977 ook al één week in handen heeft gehad.
      • 11 april » De Oegandese dictator Idi Amin wordt afgezet.
      • 1 juli » Beëdiging van Karl Carstens als vijfde bondspresident van West-Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Tol

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Tol.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Tol.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Tol (onder)zoekt.

    De publicatie Aldfaer Mesman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cora Miltenburg, "Aldfaer Mesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aldfaer-mesman/I420.php : benaderd 5 januari 2026), "Hendricus Cornelis "Hein" van Tol (1916-1979)".