Aldfaer Mesman » Gijsbertha Maria Lenssinck (1901-1989)

Persoonlijke gegevens Gijsbertha Maria Lenssinck 


Gezin van Gijsbertha Maria Lenssinck

Zij is getrouwd met Hubertus Peek.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1926 te Maarssen, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Gijsbertha Maria Lenssinck

Gijsbertha Maria Lenssinck05-04-190110-12-198988Peek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertha Maria Lenssinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertha Maria Lenssinck

Gijsbertha Maria Lenssinck
1901-1989

1926

Hubertus Peek
1893-1971


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1901 lag tussen -0,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 21 september 1926 lag tussen 13,4 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
    • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
  • De temperatuur op 10 december 1989 lag tussen -2,7 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Een Paraguayaanse rechter vaardigt een arrestatiebevel uit tegen Gustavo Stroessner, de oudste zoon van de in februari afgezette president Alfredo Stroessner. Stroessner jr. wordt beschuldigd van corruptie en het op onrechtmatige wijze verwerven van rijkdom.
    • 4 mei » In de Verenigde Staten wordt Oliver North schuldig verklaard in het Iran-Contra-schandaal.
    • 7 juni » SLM-ramp: een DC-8 met aan boord de meest talentvolle voetballers van Surinaamse afkomst stort bij de landing op Zanderij bij Paramaribo neer. Slechts 11 mensen overleven de crash.
    • 27 augustus » De Cambodjaanse guerrillaleider prins Norodom Sihanouk treedt af als leider van zijn partij tijdens de internationale conferentie over Cambodja.
    • 26 november » De president van de Comoren, Achmed Abdallah, komt om het leven bij een aanval op het presidentiële paleis.
    • 6 december » In Montreal, Canada schiet een man 14 vrouwen dood op een hogeschool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lenssinck


De publicatie Aldfaer Mesman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cora Miltenburg, "Aldfaer Mesman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/aldfaer-mesman/I364.php : benaderd 28 februari 2026), "Gijsbertha Maria Lenssinck (1901-1989)".