Parenteel van Abraham Jacobsen » Wilhelmina Henri‰t van de Kamp (1907-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Henri‰t van de Kamp 


Gezin van Wilhelmina Henri‰t van de Kamp

Zij is getrouwd met Hendrikus van Nijhuis.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1927 te Putten, zij was toen 19 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 24 juli 1927 te Putten, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Dries van Nijhuis  1932-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Henri‰t van de Kamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Henri‰t van de Kamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Henri‰t van de Kamp

Wilhelmina Henri‰t van de Kamp
1907-

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1907 lag tussen 11,1 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 22 april 1927 lag tussen 7,9 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Henri‰t van de Kamp


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Abraham Jacobsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/abraham-jacobsen/I79529.php : benaderd 25 januari 2026), "Wilhelmina Henri‰t van de Kamp (1907-)".